
Ontmoetingsmiddag nabestaanden (besloten groep)
Viore organiseert regelmatig een contactgroep voor nabestaanden. Om hier een vervolg aan te geven, organiseren we voor die deelnemers eens in de maand een ontmoetingsmiddag.
Elke bijeenkomst heeft een thema. De deelnemers hebben een belangrijke rol in het bepalen van die thema’s. Je kunt per keer beslissen of je wil komen. Deze bijeenkomsten worden begeleid door een gids van Viore.
Vanwege het tijdstip van de bijeenkomst wordt er gezorgd voor wat hapjes.
Voorlopig worden voor deze ontmoetingsmiddagen alleen de deelnemers van de eerdere contactgroepen voor nabestaanden uitgenodigd. De middagen hebben dus een besloten karakter.
Als je eerder aan een contactgroep voor nabestaanden hebt deelgenomen en je wilt deelnemen aan de ontmoetingsmiddag, of als je meer informatie wilt, dan kun je ons mailen via aanmelden@viore.org.
Deelname kost €5,- per keer. Je kunt hiervoor een activiteitenkaart kopen, of dit bedrag pinnen bij Viore.